Artezan

Artezan jest pierwszym komercyjnym browarem, zbudowanym od podstaw prze trzech pasjonatów piwowarstwa, związanych z Polskim Stowarzyszeniem Piwowarów Domowych. W roku 2012 w Natolinie otwarty został pierwszy zakład, w oparciu o sprzęt składany, a nieraz i konstruowany, własnymi siłami. Szybki rozwój skłonił właścicieli do podjęcia decyzji o budowie nowego browaru. Decyzja o wyborze dostawcy sprzętu mogła być tylko jedna:  PACOVSKÉ STROJÍRNY!

Urządzenia dla Artezana zostały skrojone na miarę, dokładnie według życzeń klienta. Opracowany został unikalny projekt, zaś każdy detal został perfekcyjnie dopracowany. Cieszy nas, że na naszym sprzęcie powstają najlepsze piwa w Polsce. Browar Artezan to już legenda piwowarstwa rzemieślniczego i prawdziwy symbol piwnej rewolucji w naszym kraju. To również synonim jakości i wzorzec kunsztu rzemieślniczego.

Na swoich stronach internetowych właściciele przedstawiają się następująco: Pierwszy browar rzemieślniczy, zbudowany według własnego pomysłu przez trzech piwowarów domowych. Warzymy od 2012 roku na stopniowo modernizowanym sprzęcie. Dosyć szybko osiągnęliśmy maksimum naszych możliwości. Nie było się nad czym zastanawiać, podjęliśmy więc decyzję o budowie nowszego, większego browaru, mając już świadomość i doświadczenie co chcemy osiągnąć. W marcu 2015 roku zaczęliśmy warzyć w Błoniu niedaleko Warszawy. Oto druga fala piwnej rewolucji! Ciągle doskonalimy kunszt piwowarski wprowadzając nowe pomysły i produkując zaskakujące, niesztampowe piwa. Nie znosimy piw wadliwych, marnych i źle uwarzonych, dlatego przykładamy dużo energii aby warzyć piwo: ciekawe, dopracowane i technicznie nienaganne.

PACOVSKÉ STROJÍRNY – wspieramy piwną rewolucję. Najlepsi warzą na naszym sprzęcie.